Nowoczesny system kadrowo-płacowy
dostępny w przeglądarce


Dowiedz się więcej

Zobacz, jak działa najnowsza wersja systemu kadrowo-płacowego od DMZ.

Naliczanie płac szybsze i prostsze dzięki technologii WEB

Kliknij wybrany kafelek i zobacz, jakie funkcje zyskasz z naszym rozwiązaniem dla HR:

Ekspercki system dla specjalistów kadrowo-płacowych

Loga Web to nowoczesny system kadrowo-płacowy dostępny z poziomu przeglądarki. Oferuje szereg funkcji kadrowo-płacowych niezbędnych dla średnich i dużych firm. Dzięki przyjaznemu interfejsowi użytkownika, charakteryzuje się prostą obsługą.


Dostęp do kluczowych informacji uzyskasz także za pomocą urządzeń mobilnych - wystarczy, że pobierzesz aplikację Loga3 ze sklepu Google Play.

Dowiedz się więcej

Zdalny dostęp

Modułowość

Aktualizacje na bieżąco

Korzystaj z systemu zdalnie lub na swoim serwerze. Nasz system może być zainstalowany na serwerze Klienta lub udostępniany w chmurze w ramach SaaS (ang. system jako usługa).

System oferuje szereg funkcji w zależności od potrzeb klienta. Nasze rozwiązanie dostosowywane jest do potrzeb różnych organizacji. Dzięki elastyczności oprogramowania, system ten znajdzie zastosowanie w wielu branżach.

Dzięki przeglądarkowemu rozwiązaniu, aktualizacje naszego systemem kadrowo-płacowego stoją po stronie naszych specjalistów. Już nie musisz się martwić, że pominiesz ważną aktualizację!

Wypełnij formularz

i dowiedz się więcej

Nasi konsultanci odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące działania systemu.

Dowiedz się więcej

Stworzony z myślą o maksymalnej wygodzie użytkownika

Data Mining - dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji, podejmuj kluczowe dla Twojego przedsiębiorstwa decyzje kadrowe na podstawie analiz tworzonych w czasie rzeczywistym.

Generator dokumentów - twórz dokumenty/korespondencję związaną z pracownikami, np. umowy za pomocą predefiniowanych szablonów przy użyciu odpowiednich informacji z systemu.

Generator raportów - wykorzystaj wstępnie zdefiniowane raporty (głównie dotyczące płac) lub utwórz własne za pomocą generatora w różnych formatach. Utworzony raport można przypisać np. menedżerom, którzy uzyskają do niego dostęp za pośrednictwem widżetu.

BIG DATA - korzystaj z bogatej bazy definicji raportów, dokumentów, konfiguracji systemowych (np. składników wynagrodzeń) jak i innych obszarów tworzonych w oparciu o doświadczenia użytkowników.

Zaufali nam m.in.:

Sprawdzony dostawca usług HR

Jesteśmy na rynku usług HR od ponad 30 lat. Użytkownicy cenią nasze rozwiązania za niezawodność, zgodność z bieżącymi przepisami oraz automatyzację wielu procesów, których nie oferują inne systemy dostępne na rynku. Wielojęzyczność i dostosowanie do przepisów płacowych różnych krajów to także powód, dla którego nasze systemy są chętnie wybierane również przez międzynarodowe korporacje.Dlatego z radością przedstawiamy nową odsłonę rozwiązania sprawdzonego od lat wśród naszych Klientów. W łatwy i szybki sposób dokonasz skomplikowanych procesów kadrowo-płacowych, pobierzesz obszerne raporty czy wygenerujesz wszelkie niezbędne dokumenty dla Twojego działu kadrowo-płacowego.

Chcesz wiedzieć więcej?

Śmiało! Wypełnij formularz kontaktowy i dowiedz się więcej o korzyściach, jakie zyska Twój dział kadrowo-płacowy z naszym systemem.

O firmie DMZ

Od 30 lat działamy na rynku rozwiązań IT dla HR. Jako dostawca oprogramowania wyspecjalizowaliśmy się w systemach kadrowo-płacowych, systemach do zarządzania personelem oraz w systemach do planowania, rozliczania

i zarządzania czasem pracy. Obecnie 100% naszej aktywności związane jest z obszarem HR.


Dysponując doświadczonym zespołem konsultantów, analityków, programistów oraz współpracując z niezależnymi firmami konsultingowymi, oferujemy pełen zakres sług dotyczących sprzedaży i wdrażania systemów HR, doradztwa, szkolenia, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz serwisu hot-line.

Obserwuj nasze profile w mediach społecznościowych